0

Doprava a platba

V současné době nabízíme možnost doručení po České republice, na Slovensko a do zemí Evropské unie. Pokud máte zájem o doručení do jiné destinace, kontaktujte nás na emailu [email protected]

ČESKÁ REPUBLIKA

Z-point Zásilkovna.cz

Pokud máte v blízkosti bydliště či práce výdejnu Zásilkovny, můžete zvolit tento způsob dopravy. V našem e-shopu si vyberete svůj balíček, jako dopravu zvolíte „Zásilkovna“, vyberete si místo odběru a váš balíček bude poté připraven na daném výdejním místě. Seznam všech míst najdete ZDE. Za tuto dopravu zaplatíte 79 Kč.

Doručení na adresu Zásilkovna.cz

Funguje podobně jako Česká pošta nebo PPL, doveze vám balíček na vámi uvedenou adresu. Dopravce Vám dá e-mailem či prostřednictvím SMS vědět, kdy můžete balíček očekávat. Za tuto dopravu zaplatíte 109 Kč.

Osobní vyzvednutí v Karlíně

Nabízíme možnost osobního vyzvednutí v Karlíně (Praha 8). Po potvrzení objednávky se Vám ozveme na telefonní číslo, které jste vyplnili v objednávkovém formuláři, a domluvíme se, kde a kdy balíček předáme.

SLOVENSKO

Z-point Zásilkovna.cz

Pokud máte v blízkosti bydliště či práce výdejnu Zásilkovny, můžete zvolit tento způsob dopravy. V našem e-shopu si vyberete svůj balíček, jako dopravu zvolíte „Zásilkovna“, vyberete si místo odběru a váš balíček bude poté připraven na daném výdejním místě. Seznam všech míst najdete ZDE. Za tuto dopravu zaplatíte 99 Kč.

Doručení na adresu Zásilkovna.cz

Funguje podobně jako Česká pošta nebo PPL, doveze vám balíček na vámi uvedenou adresu. Dopravce Vám dá e-mailem či prostřednictvím SMS vědět, kdy můžete balíček očekávat. Za tuto dopravu zaplatíte 129 Kč.

MEZINÁRODNÍ DOPRAVA (STÁTY EU)

Doručení na adresu společností DPD. Dopravce Vám dá e-mailem či prostřednictvím SMS vědět, kdy můžete balíček očekávat. Za tuto dopravu zaplatíte 399 Kč.

 

ZPŮSOB PLATBY

Online platební kartou: přijímáme internetové platby kartami Visa a MasterCard. Platba probíhá přes platební bránu Stripe. 

Platba přes tuto platební bránu je bezpečná a rychlá.