0

Reklamace a vrácení zboží

REKLAMACE

 1. Napište nám na emailovou adresu [email protected]
 • Předmět emailu: "Reklamace – číslo obj."
 • Text emailu:
  "Dobrý den, chci reklamovat zboží ………., které jsem zakoupil v objednávce číslo ……… . Důvodem je …………, což lze vidět na fotkách v příloze.“
 • Jméno a Příjmení: ……..
 • Telefonní číslo: ……..
 • Do přílohy přidejte fotky reklamované vady výrobku.

  2. Náš reklamační odborník se vám do pěti pracovních dnů ozve, zkontroluje vyplnění všech požadovaných údajů a určí místo pro zaslání zboží.

  3. Reklamované zboží pečlivě zabalte – prázdná místa v krabici vyplňte kartonem, papírem nebo jiným výplňovým materiálem. Zásilku odešlete dle instrukcí v e-mailu, který vám přijde jako odpověď na reklamaci.

  4. Do 30 dnů se vám ozveme s výsledkem reklamace.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Lhůta pro odstoupení od smlouvy činí 14 dnů. 

 1. Pro odstoupení od kupní smlouvy může kupující využít vzorový formulář k odstoupení od smlouvy poskytovaný prodávajícím. Odstoupení od kupní smlouvy zašle kupující na e-mailovou adresu [email protected]. Prodávající potvrdí kupujícímu bezodkladně přijetí formuláře.

 2. Náš reklamační odborník se vám do pěti pracovních dnů ozve, zkontroluje vyplnění všech požadovaných údajů a určí místo pro zaslání zboží.

 3. Vracené zboží pečlivě zabalte – prázdná místa v krabici vyplňte kartonem, papírem nebo jiným výplňovým materiálem.

 4. Peníze zasíláme v průměru do 14 pracovních dnů od obdržení a kontroly vráceného zboží. V případě vyzvednutí zboží u vás doma, bude vracející částka ponížena o poplatek za dopravu - 109 Kč za balík.

 

Nenašli jste odpověď nebo máte jiný dotaz? Ráda vám pomohu na mailu [email protected].