Doprava ZDARMA v ČR nad 2000 CZK / SR nad 2500 CZK

Udržitelnost

VYROBENO S LÁSKOU

Všechny produkty, které u nás na e-shopu najdete, jsou navrženy i vyrobeny s láskou. Záleží nám na kvalitě a na výrobě si necháváme záležet. Chceme totiž, aby s vámi naše výrobky zůstali co nejdéle.

UDRŽITELNOST

Vyrábíme v ČR, z materiálů vyrobených v Česku nebo Evropě. V obchodě Marčík Látky nakupujeme 100% len vyrobený přímo v ČR, v obchodě Textil.eu nakupujeme len evropský. U odličovacích tamponků používáme i bavlněné froté, které se bohužel nedá sehnat lokálně, tak ho v obchodě V říši látek nakupujeme s GOTS certifikátem.  

S RESPEKTEM K LIDSKÉ PRÁCI

Záleží nám na tom, abychom podporovali lokální designéry a ekonomiku. Proto u nás v obchůdku nenajdete nic, co by bylo vyrobeno mimo ČR. Všechny dodavatele a designéry pečlivě vybíráme a vážíme si jejich práce. 

 

Konkrétně spolupracujeme:

 

S Chráněnou dílnou ZAFFRA

Za lněnými ubrusy, povlaky na polštáře a odličovacími tamponky stojí malá chráněná dílna ve Starém městě ve Slezsku. Šikovné švadlenky, které za dílnou stojí svojí práci milují a s láskou pracují na každém jednotlivém kousku. A je to na nich vidět. Týmového ducha a skvělou atmosféru podporuje i Ing. Jana Fajnorová, která má na starosti příjem nových zakázek. 

Rozhovor a bližší info o dílně najdete tady. 

 

Se SLOW TIME

Voňavé svíčky ze sojového vosku vyrábí mladý manželský pár na jihu Čech. Společně věří v nenahraditelnou atmosféru světla svíček a jejich schopnost vytvářet útulný domov.

Rozhovor a bližší info o výrobě najdete tady. 

 

S Leontje

Náušnice od Leontje si zamilujete na první pohled. Jsou minimalistické, originální a zcela přírodní. Designérka pečlivě vybírá každý minerál tak, aby vynikl jeho naturální půvab a ve formě šperku pak podtrhl nejen vnější, ale i vnitřní krásu nositelky.

Rozhovor a bližší info o výrobě najdete tady. 

 

S Magdalénou Brabencovou

Překrásné náramky a náhrdelníky z polodrahokamů vyrábí Magdaléna Brabencová v Benešově kousek od Prahy. Magdaléna pečlivě vybírá minerály, které na své šperky používá a svým šperkům dává minimalistický nádech.

Rozhovor a bližší info o výrobě najdete tady. 

 

S Alexandrou Hraškovou

Alex je velmi nadaná fotografka, která pro nás nafotila všechny fotografie, které na e-shopu najdete. Spolupracovat s ní na jakémkoliv projektu je vždycky radost, je to velká profesionálka se skvělými nápady. Její fotky mají vždycky skvělou atmosféru. Přesvědčit se o tom můžete na jejím instagramu

POMÁHÁME

Nemáme srdce z kamene a proto podporujeme organizace, které si samy na sebe nevydělají. Aktuálně podporujeme Farmu naděje - více informací se dočtete zde. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení