Doprava ZDARMA v ČR nad 2000 CZK / SR nad 2500 CZK

SLOW TIME

 
Voňavé svíčky ze sojového vosku vyrábí mladý manželský pár na jihu Čech. Společně věří v nenahraditelnou atmosféru světla svíček a jejich schopnost vytvářet útulný domov. Zeptali jsme se jich na pár otázek, abychom se o výrobě mohli dozvědět více informací.
 
Co vás ke svíčkám přivedlo?
 
Oba pracujeme u počítače a tak jsme hledali jinou činnost, kde bychom mohli zapojit kreativitu a trochu si odpočinout. Chtěli jsme vytvářet něco, co by dělalo druhým radost a zároveň bylo užitečné - aby to nebyly ty zbytečné suvenýry, co vám jen leží doma.
 
Kde čerpáte inspiraci?
 
Snažíme se, aby byly svíčky přírodní a ručně vyráběné, takže inspirací je nám hlavně příroda - barvy a vůně ročních období, procházky po okolí, výlety na Šumavu i dál. Pomocí je nám částečně grafický design, kterému se věnujeme, nebo návštěvy u přátel. A skvělé nápady přichází večer ve vaně :)
 
Kde se vám tvoří nejlépe?
 
Protože jsme hodně doma, někdy není špatné vyjít ze známého prostředí někam "ven", postačí i lavička v parku, nebo když je zima, pomůže neutrální dopolední šum v kavárně.
 
Co vám dělá největší radost?
 
Poslat radost dál - víc štěstí je v dávání. Když si s něčím dáte práci a trochu tomu obětujete, je to úplně jiný pocit.
 
Chystáte nějaké novinky, na které se můžeme těšit?
 
Jelikož začínáme, největším mezníkem před námi je nový web. Společnou vizí je pak edice svíček se Šumavskou tematikou, na tu se moc těšíme!
 
Pokud se o SLOW TIME a jejich svíčkách chcete dozvědět více, zavítejte na jejich fler.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení