Doprava ZDARMA v ČR nad 2000 CZK / SR nad 2500 CZK

Platba & doprava

 

Zboží objednané v našem internetovém obchodě připravujeme k odeslání zpravidla (kromě víkendových objednávek) do 48 hodin od obdržení Vaší objednávky. V případě platby bankovním převodem pak do 48 hodin od připsání částky na náš účet. Nejpozději zboží expedujeme do pěti dnů od přijetí objednávky. Pokud není možné z jakéhokoli důvodu možné tuto lhůtu dodržet, neprodleně zákazníky informujeme e-mailem či telefonicky.

 

Způsob platby:

Platební kartou: platíte pomocí platební brány GoPay, na kterou jste přesměrování před dokončením objednávky.

Bankovním převodem: platíte na účet uvedený ve výzvě k zaplacení Vaší objednávky, jež Vám bude doručena elektronicky na e-mailovou adresu uvedenou ve Vaší objednávce. Nezapomeňte prosím uvést variabilní symbol, jež odpovídá číslu Vaší objednávky. Objednávka bude odeslána po příchodu platby na účet.

 

Způsob dopravy:

 

Prostřednictvím zásilkovny:

Zásilkovna Z point: zásilka bude doručena do třetího dne od podání na vámi vybranou zásilkovnu. O odeslání zboží budete informování elektronicky a přepravní společnost s Vámi o předpokládaném doručení bude komunikovat pomocí sms zprávy na telefonické číslo, jež uvedete v objednávce. 

Ve vyhledávači výdejních míst najděte to, které máte po ruce. K dispozici je vám více než 4 000 výdejních míst i samoobslužná bezkontaktní výdejní místa Z-BOX. Na výdejním místě stačí jen nahlásit heslo, které vám přijde na telefon. Pro zásilku můžete poslat kohokoliv - stačí, když mu heslo předáte.

Cena poštovného: 79 Kč

Zásilkovna doručení na adresu v ČR: zásilka je doručena na Vámi uvedenou adresu obvykle do druhého dne od podání. O odeslání zboží budete informování elektronicky a Zásilkovna s Vámi o předpokládaném doručení bude komunikovat pomocí sms zprávy na telefonické číslo, jež uvedete v objednávce. 

Cena poštovného: 115 Kč

Zásilkovna doručení na adresu v SR: zásilka je doručena na Vámi uvedenou adresu obvykle do druhého dne od podání. O odeslání zboží budete informování elektronicky a Zásilkovna s Vámi o předpokládaném doručení bude komunikovat pomocí sms zprávy na telefonické číslo, jež uvedete v objednávce. 

Cena poštovného: 145 Kč

 

Doprava ZDARMA v ČR nad 2000 CZK / SR nad 2500 CZK.

 

 

Osobní vyzvednutí:

Lucie Cáliková, Křižíkova 455/70, Praha 8, časově po individuální domluvě na emailu lucie@frolibek.com

Poštovné je v případě osobního vyzvednutí zdarma. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení