Doprava ZDARMA v ČR nad 2000 CZK / SR nad 2500 CZK

LEONTJE

 
Náušnice od Leontje si zamilujete na první pohled. Jsou minimalistické, originální a zcela přírodní. Designérka pečlivě vybírá každý minerál tak, aby vynikl jeho naturální půvab a ve formě šperku pak podtrhl nejen vnější, ale i vnitřní krásu nositelky. Abychom se o výrobě dozvěděli více, zeptali jsme se jí na pár otázek.
 
Co vás ke šperkům přivedlo?
 
Sama šperky od nepaměti obdivuji a ráda je také nosím. Ne vždy se mi ale dařilo najít kousek, který jsem si vysnila. Tak jsem si začala vyrábět vlastní, kombinovala styly, materiály, barvy a různé techniky. Natolik mě to nadchlo, že jsem pak veškerý volný čas trávila právě výrobou šperků.
 
Proč jste se zaměřila na práci s minerály a polodrahokamy?
 
Popravdě k minerálům mám opravdu hodně blízko a vyrábět z nich mě baví nejvíce. Hlavní důvod asi bude ten, že se sama zabývám geologií a mineralogií, a to už více jak 20 let.
 
Kde čerpáte inspiraci?
 
Nápady se rodí v mé hlavě pořád. Hodně mě ovlivní místo či okolí, kde zrovna jsem. Ať už je to toulání se divokou přírodou nebo pulzujícím městem...
 
Co vám dělá největší radost?
 
Radost mívám dvojí - první když se mi podaří přesně vyrobit daný šperk tak, jak si ho představuji a poté když vidím spokojeného zákazníka s úsměvem na tváři.
 
Jak dlouho šperky vyrábíte?
 
Ve větším měřítku to bude asi 10 let.
 
Chystáte nějaké novinky, na které se můžeme těšit?
 
Nápadů je spousta. Teď hodlám rozšiřovat druhy minerálů, se kterými jsem dosud pracovala a chci zkoušet další zajímavé a třeba i méně známé (a neméně krásné) druhy.
 
Pokud se o designérce a její práci chcete dozvědět více, zavítejte na její fler.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení